Продавець Інтернет-магазин "АкваСан" розвиває свій бізнес на Prom.ua 8 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Bigl.ua — приведет к покупке
Кошик
103 відгуків
promo_banner

Зараз у компанії неробочий час. Замовлення та повідомлення будуть оброблені з 08:00 найближчого робочого дня (сьогодні).

Вул.Гімназична, 53А, Харків, Україна
Залишити відгук
Інтернет-магазин "AquaSan" - меблі та сантехніка для ванних кімнат від виробника
+380 (50) 703-43-94

Як правильно вибрати радіатор опалення?

Як правильно вибрати радіатор опалення?

Які радіатори більш надійні та довговічні


Знову надамо у вигляді списку тривалість безперебійної роботи, яку гарантують виробники.

Чавунні радіатори – понад 50 років.
Алюмінієві радіатори – від 15 до 20 років (за умови, що pH води – не вище 7-8).
Сталеві радіатори – до 15-25 років
Біметалеві радіатори – до 20-25 років.
Конвектори – 10-25 років.


Отже, якщо, прикидаючи, який вибрати радіатор опалення, ви основним критерієм ставите довговічність, то далеко ходити не треба. Беріть чавун – довше не прослужить жодного новомодного радіатора. Тільки виробника вибирайте перевіреного, який робить дійсно якісні батареї, використовуючи для цього відмінну сировину та комплектуючі. Слідом за ним йдуть біметалічні та сталеві радіатори.

Довговічність радіаторів опалення

Що стосується надійності, то тут є два аспекти - це здатність витримувати тиск і те, як той чи інший вид радіаторів вибагливий до теплоносія. Якщо говорити про тиск, то тут безперечним лідером будуть біметалічні радіатори, потім йдуть алюмінієві, чавунні та сталеві радіатори.

А ось до теплоносія радіатори ставляться інакше. Найвитривалішими у цьому плані є чавунні радіатори, потім йдуть біметалічні. Для сталевих радіаторів важливо, щоб із системи не зливали воду на тривалий період, інакше при попаданні в систему кисню може спостерігатися поява корозії. Ну і "найніжнішими" є алюмінієві радіатори, яким потрібно Ph в межах 7 - 8 одиниць.

Зовнішній вигляд та оздоблення


1. Чавунні радіатори – моделі вітчизняних виробників, хоч і стали меншими за розміри, зазнавши змін у дизайні (їх фасад став плоским), але оздобленням похвалитися не можуть. Вони покриті лише антикорозійною ґрунтовкою, яка передбачає подальше фарбування. А ось моделі європейських виробників та покриття мають гарне та міцне, і дизайн цілком сучасний.

2. Алюмінієві радіатори відрізняє різноманітність оформлення. Багато виробників виробляють різнокольорові радіатори, які виглядають дуже ошатно і привабливо. Моделі алюмінієвих радіаторів відрізняються широким рядом міжосьових відстаней та типорозмірів. Це дозволяє ідеально вписати їх в будь-які куточки будинку.

Кольорові алюмінієві радіатори

3. Сталеві радіатори панельного типу можуть вписатись практично у будь-який квартирний інтер'єр. Гладкі панелі не сильно впадають у вічі, гармонійно зливаючись з обстановкою.

Сталеві радіатори

А трубчасті сталеві радіатори найчастіше вигідно відрізняє нетрадиційна форма. Наприклад, вони можуть бути кутовими або виконаними у вигляді трапеції. А ще ними огороджують сходи, їх вписують у ніші та мансардні приміщення. І скрізь такі радіатори виглядають свіжо та сучасно, блищачи різнокольоровими фарбами.

Варіанти виконання трубчастих радіаторів

4. Біметалеві радіатори дуже вишукані за дизайном. Існує багато моделей, що мають не прямі, а вигнуті поверхні. Це дозволяє їм добре вписуватися в приміщення з плавними кутами. Такі вироби випускає, зокрема, РІФАР. Плавними та красивими вигинами ліній може похвалитися і радіатор RS Bimetal від SIRA.

Округлені радіатори
Модель біметалічних радіаторів RIFAR FLEX, що мають заокруглену форму.

5. Статеві конвектори щодо зовнішнього вигляду відрізняються лише декоративними решітками.

 

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner